Konsulting biznesowy dla firm

Konsulting by SMART SOLUTION

Prowadzenie biznesu w dobie tak dynamicznych zmian na rynku nie jest łatwe. Konsulting biznesowy jest najbardziej skuteczną opcją, aby firma mogła się rozwijać, być bardziej rentowna, konkurencyjna i pokonywać przeszkody. Korzystając z usług ekspertów, którzy się na tym znają, można otrzymać wiele cennych rad i rekomendacji, które wprowadzone mogą zdecydowanie ulepszyć pracę i poprawić wyniki finansowe firmy. 

Nasi Klienci

Problem Solving

Rozwiążemy każde wyzwanie lub problem biznesowy w Twojej organizacji, od drobnych problemów organizacyjnych, poprzez złożone tematy procesowe, do optymalizacji założeń strategicznych. Prosta do granic możliwości metodyka Problem Solving służy nam do pracy z każdym Klientem w każdej branży w rozwiązaniu problemów biznesowych. Jest także wsparciem metodycznym w pracy naszych konsultantów z Klientem.

Problem Solving in business to szczególnie ceniona metoda współpracy. Punktowe podejście do rozwiązywania konkretnych problemów operacyjnych nie zastąpi kompleksowego podejścia do transformacji, ale stanowi fundament i początek tej drogi, zgodnie z zasadą, że nic tak nie motywuje jak pierwsze sukcesy w zmianie.

oferta

Project management

Nie wszystkie firmy mają sprawne zarządzanie projektami. Często specjaliści średniego szczebla otrzymują dodatkowe zadania projektowe – dodatkowe obciążenie pracą i niewystarczające doświadczenie prowadzą następnie do problemów czasowych, kosztowych lub jakościowych.

Niezależnie od tego, w jaki sposób pracujesz, zapewniamy Twoim pracownikom naszych ekspertów. W ten sposób zapewniamy profesjonalną realizację projektów, która w jak najmniejszym stopniu obciąża Państwa codzienną działalność. Zapewniamy sukces Państwa projektu.

Firmy często prowadzą równolegle dużą liczbę projektów. Organizacja często ma trudności z wykorzystaniem połączeń między projektami, rozsądnym określeniem priorytetów projektów i zapewnieniem porównywalnych wyników. Tu właśnie wchodzi Biuro Zarządzania Projektami.

Biuro Zarządzania Projektami zarządza i nadaje priorytety poszczególnym projektom w ramach portfela oraz zapewnia, że ramy organizacyjne dla wszystkich projektów są oparte na tych samych standardach.

oferta

Konsulting Sprzedaży by Smart Solution

W ramach doradztwa sprzedażowego przeanalizujemy proces sprzedaży i sprawdzimy dlaczego nie osiągasz wyników. Sprawdzimy co blokuje Twój rozwój sprzedaży. Znajdziemy błędy w procesie sprzedaży. Przeprowadzimy testy tajemniczego klienta. Na bazie doświadczenia i analizy stanu obecnego przygotujemy rekomendacje i wnioski co zrobić, aby skuteczniej, więcej sprzedawać. Z nami zyskasz kontrolę nad tym, czym zajmuje się Twój zespół sprzedażowy.

Obszary naszej pracy to:

 1. Audyt pracy działu sprzedaży — zidentyfikujemy i przeanalizujemy problemy, które realnie występują w zespole. 
 2. Audyt zarządzania sprzedażą— zidentyfikujemy i przeanalizujemy problemy, które występują na poziomie zarządzania zespołem handlowców i sprzedażą w firmie. 
 3. Budowanie strategii sprzedaży— zaprojektujemy strategię sprzedaży, która jest oparta o przewagi firmy, aktualną sytuację rynkową oraz budżet.
 4. Zarządzanie sprzedażą — uporządkujemy sprzedaż, cele oraz skuteczny system premiowy i motywacyjny dla handlowców.  
 5. Zbudowanie strategii pozyskiwania klientów— zaprojektujemy strategię pozyskiwania klientów, która jest dopasowana do rynku klienta oraz sprzedawanych usług lub produktów. 
 6. Zaplanowanie procesów w sprzedaży—  opracujemy gotowe procesy, które staną się przewagą konkurencyjną firmy i pomogą realizować sprzedaż w sposób stały, nawet po zakończeniu projektu. Procesy te obejmują: sprzedaż, marketing, obsługę klienta, dosprzedaż i prospecting. 
 7. Stworzenie oferty handlowej — przygotujemy ofertę handlową, która jest dopasowana do rynku, procesu sprzedaży oraz usług lub produktów klienta. 
 8. Rekrutacja handlowców— znajdziemy nowych handlowców, których poziom kompetencji będzie dopasowany do firmy.
 9. Zbudowanie strategii marketingowej — doradzimy, jak zaprojektować strategię marketingową, która będzie spójna ze strategią sprzedaży i procesami w dziale sprzedaży. 
 10. Problem solving — doradzimy, w jaki sposób rozwiązywać problemy w sprzedaży, marketingu i zarządzaniu na poziomie operacyjnym.
oferta

Konsulting Eksportowy by Smart Solution

Studio Rozwiązań kompleksowo wspiera firmy w rozwoju eksportu w krajach Arabskich i Europejskich.

Przeprowadzamy przedsiębiorców przez kolejne etapy zdobywania rynków międzynarodowych i pozyskiwania zagranicznych kontrahentów. Doradztwo Eksportowe prowadzone jest zwykle poprzez indywidualny mentoring eksportowy w zakresie strategii umiędzynarodowienia, a także budowy procesów sprzedaży międzynarodowej.

Indywidualny konsulting eksportowy pomoże Ci:

 • Pozyskiwać najlepszych klientów zagranicznych,
 • Zrozumieć specyfikę rynków zagranicznych,
 • Zbudować model biznesowy oraz strategię eksportu,
 • Stworzyć skuteczne oferty na rynki eksportowe,
 • Skuteczniej negocjować z partnerami zagranicznymi ,
 • Osiągać większe zyski z działań eksportowych.

Nie działamy standardowo. Dopasowujemy się do Klienta i branży z opracowaniem strategii eksportowej. Nasi eksperci idą z Tobą i Twoją firma dalej – poza granice kraju!

W ramach współpracy z możesz skorzystać z kompleksowego wsparcia w pozyskiwaniu zagranicznych kontrahentów, budowie kontraktów eksportowych, a także wsparcia w procesie negocjacyjnym z partnerami.

Kontakt

SKUTECZNE STRATEGIE
konsulting biznesowy

telefon: 601-904-782
e-mail: biuro@studiorozwiazan.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 8.00-18.00