SKUTECZNE STRATEGIE I DORADZTWO EKSPORTOWE DLA BIZNESU

Skuteczne Strategie i Rozwiązania Eksportowe

Studio Rozwiązań to symbol skutecznych strategii i prostych rozwiązań eksportowych dla firm. W naszym DNA mamy wpisane skuteczne zdobywanie Partnerów zagranicznych, nowych rynków i zwiększenie sprzedaży.

Ofertę kierujemy do firm, które chcą zacząć eksportować.

Outsourcing działu eksportu to znaczne ograniczenie ryzyk i kosztów związanych z wejściem na nowe rynki zagraniczne. Proste zasady współpracy determinują sukces eksportowy.

Eksportowe rozwiązania dla biznesu

Zacznij od sprawdzenia potencjału eksportowego

Jak to działa? To cykl spotkań z ekspertem oraz analiza bezpośrednio na rynku przeznaczenia. W efekcie naszej pracy ekspert przedstawi rekomendacje dotyczące możliwości wejścia i rozwoju eksportu na wybranym rynku.

Chcę skorzystać z bezpłatnego spotkania

rekomendacje

Strategie i Rozwiązania Eksportowe dla Biznesu

Klub Eksportera

Celem Klubu Eksportera jest stworzenie pozytywnej atmosfery wokół firm zainteresowanych eksportem i importem. Poprzez elitarną grupę na facebook oraz spotkania poświęcone skutecznym strategiom i rozwiązaniom w eksporcie, klubowicze mają okazję do wymiany doświadczeń, podejmowania wspólnych inicjatyw eksportowych, itp.

Klub Eksportera to spotkania kierowane do mikro, małych i średnich firm, które dopiero startują bądź myślą o rozpoczęciu eksportu. Celem spotkań, oprócz standardowego networkingu, jest również nawiązywanie relacji biznesowych, wymiana kontaktów. Są to spotkania prowadzone przez doświadczonych ekspertów. Wydarzenia te oparte są na case study i prowadzone są w formie warsztatów.

W ramach projektu planowane jest organizowanie 4 spotkań Klubu Eksportera rocznie,  które będą odbywały się na terenie kraju bądź na zaproszenie.

Kontakt

SKUTECZNE STRATEGIE I DORADZTWO EKSPORTOWE DLA BIZNESU

telefon: 601-904-782
e-mail: biuro@studiorozwiazan.pl

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 8.00-18.00